Neohodnoceno

RMA 248

Obratná akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 se záběrem 46 cm je vhodná pro sekání středně velkých zahradních ploch na soukromých pozemcích. Je napájena akumulátorem ze systému STIHL AK.

Bez akumulátoru a nabíječky.

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
Názorné informace o bezpečném použití naleznete v tomto instruktážním videu.
 
Skladem na prodejně (1 ks)
Kód: 974
Značka: STIHL
10 590 Kč –18 % 8 590 Kč / ks
Kategorie: Akumulátorové sekačky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 20 kg
img (1)
Akce
10 590 Kč –18 %

 

Obratná akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 se záběrem 46 cm je vhodná pro sekání středně velkých zahradních ploch na soukromých pozemcích. Akumulátorová sekačka vyžaduje při sečení jen minimální námahu, což vám umožní snižovat únavu při práci. K tomu přispívá i nízká hlučnost a minimalizované vibrace. Tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 je ideální pro všechny, kteří kladou důraz na efektivní práci v místech s přísnými hlukovými limity.

Sekačka STIHL RMA 248 s akumulátorovým pohonem je napájena akumulátorem ze systému STIHL AK. Trvale aktivní úsporný režim sekačky výrazně prodlužuje životnost akumulátoru. Praktické LED diody na akumulátoru vám také kdykoli zobrazí stav nabití pouhým stisknutím tlačítka, takže budete mít vždy přehled o tom, kolik energie v akumulátoru zbývá. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete snadno nastavit požadovanou výšku sečení v několika stupních. Její sběrný koš na trávu o objemu 55 l s ukazatelem stavu naplnění lze snadno vyprázdnit přes klapku na horní straně. Díky skládacímu držadlu můžete akumulátorovou sekačku uskladnit tak, že nezabere skoro žádné místo, a snadno ji přepravovat.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Šířka záběru 46 cm
Výška řezu 25 - 75 mm
Nastavení výšky sečení 7-fach (zentral)
Objem koše na trávu 55 l
Pohon --
Jmenovitý výkon 1050 W
Jmenovité otáčky pracovního nástroje 3200 ot/min
Hmotnost 21 kg
Zaručená hladina akustického výkonu LWA 96 dB(A)
Hladina akustického tlaku měřena LpA 83 dB(A)
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA 2 dB(A)
Vibrace vodicí násady AHW 1,8 m/s²
Faktor nejistoty K 0,9 m/s²
IP_SCHUTZGRAD IPX1