Neohodnoceno

RMA 253

Velmi tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 253 s minimálními vibracemi je ideální pro majitele soukromých zahrad, kteří kladou důraz na pohodlí při práci a nižší hlučnost. Akumulátorová sekačka STIHL RMA 253 se záběrem 51 cm je vhodná pro sečení středně velkých až velkých ploch.

Bez akumulátoru a nabíječky.

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
Názorné informace o bezpečném použití naleznete v tomto instruktážním videu.
 
Skladem na prodejně (1 ks)
Kód: 975
Značka: STIHL
12 970 Kč –17 % 10 670 Kč / ks
Kategorie: Akumulátorové sekačky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 20 kg
img (3)
Akce
12 970 Kč –17 %

 

Velmi tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 253 s minimálními vibracemi je ideální pro majitele soukromých zahrad, kteří kladou důraz na pohodlí při práci a nižší hlučnost. Akumulátorová sekačka STIHL RMA 253 se záběrem 51 cm je vhodná pro sečení středně velkých až velkých ploch. Vyznačuje se vysokým výkonem, snadnou ovladatelností a nízkou hlučností. Sekačka STIHL RMA 253 je napájena akumulátorem ze systému STIHL AP  tiše a bez výfukových plynů umožňuje provádět i rozsáhlejší sečení mj. v místech s přísnými hlukovými limity. Protože model RMA 253 pracuje trvale v aktivním úsporném režimu, výrazně se prodlužuje životnost akumulátoru. Centrální nastavení výšky sečení a žací nože akumulátorové sekačky zajišťují optimální průběh sečení. Sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů s ukazatelem naplnění lze snadno otevřít pomocí klapky a rychle vyprázdnit. Přeprava a uskladnění akumulátorové sekačky jsou velmi snadné díky sklopnému držadlu.

Akumulátorová sekačka RMA 253, která využívá systém STIHL AP, je určena pro profesionální použití v nepříznivých podmínkách. Proto disponuje certifikovanou ochranou proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

 

  • Bez akumulátoru a nabíječky
  • Centrální nastavení výšky sečení v 5 stupních

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Šířka záběru 51 cm
Výška řezu 25 - 75 mm
Nastavení výšky sečení 7-fach (zentral)
Objem koše na trávu 55 l
Pohon --
Jmenovitý výkon 1250 W
Jmenovité otáčky pracovního nástroje 3200 ot/min
Hmotnost 23 kg
Zaručená hladina akustického výkonu LWA 96 dB(A)
Hladina akustického tlaku měřena LpA 81 dB(A)
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA 2 dB(A)
Vibrace vodicí násady AHW 1,8 m/s²
Faktor nejistoty K 0,9 m/s²
IP_SCHUTZGRAD IPX4