Neohodnoceno

SEA 20 + AS2 + AL1

SEA 20: AKUMULÁTOROVÝ RUČNÍ VYSAVAČ V SADĚ S AKUMULÁTOREM AS2 A STANDARDNÍ NABÍJEČKOU AL PRO SNADNÝ ÚKLID

 

POZOR JEN OSOBNÍ ODBĚR !

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.

Názorné informace o bezpečném použití naleznete v tomto instruktážním videu.

Skladem na prodejně (1 ks)
Kód: 960
Značka: STIHL
3 390 Kč / ks
Kategorie: Produkty STIHL
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.2 kg

S akumulátorovým ručním vysavačem SEA 20 snadno a rychle vyčistíte malé plochy okolo domu. Díky své velikosti, praktickému tvaru a výkonu 10 V s vysavačem uklidíte bez problému celé auto nebo menší plochy v domě. Pokud ještě nemáte svůj akumulátor ze STIHL AS-Systému, využijte výhodného nákupu vysavače v sadě s akumulátorem AS 2 a standardní nabíječkou AL 1.

Měkká rukojeť umožňuje snadné uchopení vysavače a pohodlné ovládání startovacího tlačítka epravou i levou rukou. Pružná zpětná klapka za sací hubicí spolehlivě udržuje nasáté nečistoty ve sběrné nádobě, takže nehrozí jejich vypadnutí. Sběrnou nádobu lze snadno vyjmout a vyčistit v jediném kroku. Vysavač vás přesvědčí také svým dvoustupňovým filtračním systémem, který dosahuje velmi dobrého filtračního výkonu. Filtr lze snadno vyčistit a opětovně použít.

Ruční vysavač STIHL SEA 20 v sadě s akumulátorem AS 2 a standardní nabíječkou AL 1 se dodává s bohatým a praktickým příslušenstvím, a to se štěrbinovou hubicí, hubicí na hrubé nečistoty, sací hadicí, prodlužovací trubicí a papírovým filtrem. Vysavač můžete uložit do dodávanéh oúložného vaku se závěsným poutkem, abyste jej mohli bez problému uschovat.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Jmenovitý proud 10 A
Hmotnost bez akumulátoru 1,1 kg
Jmenovité napětí 10,8 V
Max. podtlak 80 mbar
Provozní doba s akumulátorem AS2 do 14 min 1)
Objemový průtok 1026 l/min
Objem zásobníku 0,75 l