Neohodnoceno

MSA 60 C-B + AK 20 + AL 101

S univerzální akumulátorovou pilou STIHL MSA 60 C můžete provádět soukromou údržbu zahrady a pozemků nebo řemeslné práce. Lehká a praktická pila je ideálním nástrojem pro řezání větví, stromů a keřů, nebo pro přípravu palivového dříví a řezbářské práce.

Balení obsahuje pilu MSA 60 C-B, akumulátor AK 20 a standardní nabíječku AL 101.

 

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.

Názorné informace o bezpečném použití naleznete v tomto instruktážním videu.
Skladem na prodejně (1 ks)
Kód: 968
Značka: STIHL
8 090 Kč / ks
Kategorie: Řetězové pily
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2.7 kg

 

S univerzální akumulátorovou pilou STIHL MSA 60 C můžete provádět soukromou údržbu zahrady a pozemků nebo řemeslné práce. Lehká a praktická pila je ideálním nástrojem pro řezání větví, stromů a keřů, nebo pro přípravu palivového dříví a řezbářské práce. Tichá pila je součástí systému STIHL AK , díky čemuž ji můžete používat i bez ochrany sluchu. Díky tichému a bezemisnímu provozu jej můžete používat i v oblastech citlivých na hluk, jako jsou obytné oblasti, ale také uzavřené místnosti. 

Sériově dodáváná řezná souprava, která se skládá z pilového řetězu 1/4" P Picco Micro 3 (PM3) a 30cm vodící lišty STIHL ROLLOMATIC E Mini, zajišťuje trvale přesné a čisté řezy. Rychlost je plynule nastavitelná, což usnadňuje regulaci výkonu. 

Optimální vyvážení, integrovaný systém rychloupínání řetězu STIHL a ovládací systém s měkkou rukojetí tlumící vibrace umožňují vysokou ergonomii při práci. Díky přídavnému systému QuickStop Super lze brzdu řetězu rychle uvolnit ve všech pracovních polohách. Díky průhledné olejové nádrži můžete vždy pohodlně sledovat hladinu oleje.
Při skladování nebo přepravě akumulátorové pily STIHL MSA 60 C lze akumulátor zafixovat v mezipoloze, aniž by se uzavřely kontakty pro průchod proudu.

 

Balení obsahuje pilu MSA 60 C-B, akumulátor AK 20 a standardní nabíječku AL 101.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Jmenovité napětí 36 V
Hmotnost 2,9 kg 1)
Hladina akustického tlaku 83 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu 91 dB(A) 3)
Vibrační hodnota vlevo 3,2 m/s² 4)
Vibrační hodnota vpravo 3,4 m/s² 4)
Rozteč pilového řetězu 1/4"P
Doporučený akumulátor AK 20
Provozní doba s akumulátorem AK 10 až 18 min 5)
Provozní doba s akumulátorem AK 20 až 40 min 5)
Provozní doba s akumulátorem AK 30 až 55 min 5)