Neohodnoceno

MSA 220 TC-O

MSA 220 TC-O: VÝKONNÁ ŘETĚZOVÁ AKUMULÁTOROVÁ PILA STIHL S ELEKTRONICKÝM ŘÍDICÍM SYSTÉMEM

VAROVÁNÍ: Tato speciální řetězová pila je určena pouze pro profesionály vyškolené v péči o stromy. Použití bez řádného proškolení může vést k vážnému zranění.

Akumulátor a nabíječka není součástí dodávky.

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.

Názorné informace o bezpečném použití naleznete v tomto instruktážním videu.
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Položka byla vyprodána…
Skladem u dodavatele
Kód: 967
Značka: STIHL
20 890 Kč / ks
Kategorie: Řetězové pily
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3.6 kg
Položka byla vyprodána…

Akumulátorová prořezávací pila STIHL MSA 220 TC-O nabízí vysoký řezný výkon při péči o stromy, v údržbě zahrad a zeleně i v obcích, stejně jako vysoký komfort při údržbě korun stromů a odstraňování částí kmenů. Aku pila STIHL MSA 220 TC-O s výkonným EC motorem je přesvědčivou volbou pro péči o stromy. Ve spojení s výkonným akumulátorem STIHL AP 300 S je dosaženo mimořádně vysokého řezného výkonu. Při použití řetězové pily s tímto akumulátorem je STIHL MSA 220 TC-O jednou z nejvýkonnějších akumulátorových pil s horní rukojetí v sortimentu značky STIHL.

Senzor oleje, který nepřetržitě měří množství přítomného oleje pro mazání řetězu, vám pomáhá pracovat efektivně. Protože v případě nedostatku oleje jste na tuto skutečnost aktivně upozorněni prostřednictvím LED indikátoru. Abyste mohli co nejsnadněji provádět přesné řezy, pomůže vám směrová lišta umístěná na straně ventilátoru a výstupu.

Obsluha je mimořádně intuitivní díky elektronickému ovládacímu systému s LED indikátorem stavu. K tomu přispívá i mechanická řetězová brzda, rovněž se stavovou LED diodou. LED diody jsou seskupeny v panelu se 180° indikátorem, takže jste vždy rychle informováni o stavu vaší  pily.

Následující funkce podporují obzvláště efektivní práci s touto akumulátorovou řetězovou pilou MSA 220 TC-O:

  • Pila je fixována ke dřevu pomocí robustního kovového záseku, který vám usnadní provádění přesných řezů. Kromě toho lze zásek rychle vyměnit.
  • Vzduch pro chlazení je čištěn textilním filtrem, takže elektronika a části motoru jsou dlouhodobě chráněny. Filtr chladicího vzduchu lze vyčistit rychle a účinně.
  • V případě velmi intenzivního namáhání nebo téměř vybitého akumulátoru výkonová elektronika automaticky sníží proud, a tím i točivý moment, pomocí funkce De-Rating. Díky tomu můžete obvykle řez dokončit, zatímco jiné pily se ve srovnatelné situaci již vypínají.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Přístroje jsou také chráněny proti stříkající vodě ze všech stran, jak bylo prokázáno při interních testech. U modelu STIHL MSA 220 T byla ochrana proti stříkající vodě, která byla prokázána již při interních testech, dodatečně certifikována na stupeň krytí IPX4.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Délka lišty 30 cm
Jmenovité napětí 36 V
Hmotnost 2,7 kg 1)
Systémová hmotnost 3,3 kg
Hladina akustického tlaku 94 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu 104 dB(A) 3)
Vibrační hodnota vlevo 3 m/s² 4)
Vibrační hodnota vpravo 3,4 m/s² 4)
Rozteč pilového řetězu 3/8"P
Aku technologie Lithium-iontová
Doporučený akumulátor AP 300 S
Provozní doba s akumulátorem AP 100 až 8 min 5)
Provozní doba s akumulátorem AP 200 až 16 min 5)
Provozní doba s akumulátorem AK 300 až 25 min 5)
Provozní doba s akumulátorem AK 300 S až 29 min 6)
Provozní doba s akumulátorem AK 500 S 34 min
Provozní doba s akumulátorem AR 1000 až 79 min 6)
Provozní doba s akumulátorem AR 2000 až 112 min 7)
Provozní doba s akumulátorem AR 2000 L až 109 min 6)
Provozní doba s akumulátorem AR 3000 až 140 min 6)
Provozní doba s akumulátorem AR 3000 L až 174 min 6)
Aku systém AP
Stupeň krytí IPX4