Neohodnoceno

MS 212 + 1 rok záruky navíc + náhradní řetěz zdarma

Ať už jde o řezání palivového dříví zahradní a krajinářské práce, drobné údržbářské práce nebo kácení menších stromů: Výkonná benzínová řetězová pila STIHL MS 212 vám s jistotou pomůže při různých úkolech.

 

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.

Skladem na prodejně (1 ks)
Kód: 965
Značka: STIHL
10 190 Kč –10 % 9 090 Kč / ks
Kategorie: Hobby pily
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 4.1 kg
Výkon: 1.2 kW
Délka řezné lišty: 30 cm
ms212
Akce
10 190 Kč –10 %

Ať už jde o řezání palivového dříví zahradní a krajinářské práce, drobné údržbářské práce nebo kácení menších stromů: Výkonná benzínová řetězová pila STIHL MS 212 vám s jistotou pomůže při různých úkolech.

Obzvláště výkonný motor STIHL 2-MIX zajišťuje velmi dobrý řezný výkon při nízké spotřebě. Antivibrační systém STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci. Všechny funkce modelu MS 212 jsou díky jednopákovému ovládání dosažitelné pouze jednou rukou. Díky dlouhé životnosti filtru lze s řetězovou pilou pracovat obzvláště dlouho a efektivně bez častého čištění vzduchového filtru. STIHL nabízí speciální polyamidové filtry pro práci ve sněhu. Nastavitelný karburátor navíc umožňuje přizpůsobení různým nadmořským výškám.

Práci vám ještě více usnadní robustní doraz, s jehož pomocí pila pevně sedí na dřevě – tímto způsobem dosáhnete co nejpřesnějšího řezu. Pokud práci přerušíte, je řetězová pila STIHL díky kombinované páce s funkcí stop okamžitě připravena k opětovnému spuštění. Systém bočního napínání řetězu vám pomůže bezpečně a snadno napnout řetěz.

Benzínová řetězová pila má také diagnostickou zásuvku. Ta vašemu prodejci usnadňuje údržbu pily. Prodejce tak rychle získá potřebné informace o verzi stroje, době chodu a pokyny k opravám a údržbě.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Délka lišty 35 cm
Zdvihový objem 38,6 cm³
Výkon 1,8 kW
Hmotnost 4,6 kg 1)
Hmotnost na jednotku výkonu 2,4 kg/kW
Hmotnost soustavy 5,28 kg 2)
Hladina akustického tlaku 103 dB(A) 3)
Hodnota vibrací vlevo 3,1 m/s² 4)
Hodnota vibrací vpravo 3,7 m/s² 4)
Dělení řetězu 3/8 " P
CO2 1127 g/kWh