Neohodnoceno

MS 162 + 1 rok záruky navíc + náhradní řetěz zdarma

Benzínová řetězová pila STIHL MS 162 je spolehlivý základní stroj pro údržbu soukromých pozemků. Ať už chcete řezat palivové dřevo nebo prořezávat ovocné stromy, lehká a robustní motorová pila STIHL MS 162 je vhodná pro příležitostné použití v širokém spektru aplikací.

 

Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.

Kompletní přehled informací o pile MS162 najdete ve videorecenzi přímo od prodejce STIHL.
Skladem na prodejně (1 ks)
Kód: 962
Značka: STIHL
4 990 Kč / ks
Kategorie: Hobby pily
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 4.1 kg
Výkon: 1.2 kW
Délka řezné lišty: 30 cm
ms162
Novinka

Benzínová řetězová pila STIHL MS 162 je spolehlivý základní stroj pro údržbu soukromých pozemků. Ať už chcete řezat palivové dřevo nebo prořezávat ovocné stromy, lehká a robustní motorová pila STIHL MS 162 je vhodná pro příležitostné použití v širokém spektru aplikací. S touto řetězovou pilou lze kácet i menší stromy. Přímo v akci si pilu můžete prohlédnout na tomto videu.na videu zde

Optimálně vyladěný systém pily STIHL MS 162 zahrnuje výkonný motor STIHL 2-MIX, který zajišťuje vysoký výkon při nízké spotřebě. Díky tomu můžete spolehlivě dosáhnout přesných řezů, k čemuž vám dopomůže standardní pilový řetěz 3/8" P s úzkým záběrem. Vaše řetězová pila pracuje hladce a tiše: antivibrační systém STIHL snižuje přenos vibrací na rukojeť, takže uleví vašim svalům a kloubům.

Mimořádně praktická: díky jednopákovému ovládání ovládáte všechny funkce, jako je start, chod a zastavení, pouze jednou rukou. Opětovné spuštění po přerušení práce je také naprosto bezproblémové díky kombinované páce s funkcí stop, která se automaticky vrátí do provozní polohy. Další praktickou funkcí je bezpečné a snadné rychlonapínání řetězu.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Délka lišty 30 cm
Zdvihový objem 30,1 cm³
Objem palivové nádrže 0,40 l
Otáčky při maximálním výkonu 10000 ot./min
Výkon 1,2 kW
Hmotnost 4,5 kg 1)
Hmotnost na jednotku výkonu 3,8 kg/kW
Hladina akustického tlaku 100 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu 113 dB(A) 2)
Hodnota vibrací vlevo 3,2 m/s² 3)
Hodnota vibrací vpravo 3 m/s² 3)
Dělení řetězu 3/8 " P
CO2 894 g/kWh